menu
Ciepło systemowe dla Łodzi

Kontakt telefoniczny


Kontakt telefoniczny z pracownikami Zespołu ds.Obsługi Klienta

 

  • Utrzymywanie relacji handlowych z Klientem w zakresie wykonywania umów sprzedaży ciepła oraz oferowania usług okołociepłowniczych:

Lidia Czernik, główny specjalista ds. obsługi klientów

tel. (42) 675 55 49, e-mail: lidia.czernik@veolia.com

 

  • Opiekunowie marketingowi:

Anna Machura, tel. (42) 675 57 91, e-mail: anna.machura@veolia.com

Aleksandra Szrajber, tel. (42) 675 46 60, e-mail: aleksandra.szrajber@veolia.com

Jacek Gonera, tel. (42) 675 57 29, e-mail: jacek.gonera@veolia.com

Cezary Kwolek, tel. (42) 675 57 98, e-mail: cezary.kwolek@veolia.com

Michał Zajączkowski, tel. (42) 675 58 59, e-mail: michal.zajaczkowski@veolia.com

 

  • Fakturowanie:

Jolanta Dobruch, starszy specjalista ds. rozliczeń i fakturowania

tel. (42) 675 57 26  e-mail: jolanta.dobruch@veolia.com

 

  • Opiekunowie rozliczeniowi:

Mariola Lepiarz, tel. (42) 675 57 24  e-mailmariola.lepiarz@veolia.com

Krystyna Robaszek, tel. (42) 675 57 23  e-mail: krystyna.robaszek@veolia.com

Małgorzata Słodkiewicz, tel. (42) 675 57 94  e-mail: malgorzata.slodkiewicz@veolia.com

Małgorzata Walisiak, tel. (42) 675 57 97  e-mail: malgorzata.walisiak@veolia.com

Aleksandra Kałużna, tel. (42) 675 58 12  e-mail: aleksandra.kaluzna@veolia.com

 

Dane adresowe:

Veolia Energia Łódź S.A.
ul. Wieniawskiego 40
93-564 Łódź
Fax: (42) 675 51 95
e-mail: veolialodz-bok@veolia.com

Menu główne