×

Weronika Pawlikowska zdobyła nagrodę im. prof. Mieczysława Serwińskiego za najlepszą pracę dyplomową magisterską na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej Gratulujemy. W imieniu łódzkiej spółki Veolii nagrodę laureatce wręczył Robert Warchoł, dyrektor komunikacji, podczas uroczystego posiedzenia senatu Politechniki Łódzkiej.
Mamy nadzieję, że ta nagroda jest dla Pani Weroniki dopiero początkiem zawodowej kariery, która z pewnością będzie pełna sukcesów i znaczących osiągnięć. Partnerstwo Veolii dla tej nagrody jest odzwierciedleniem szerokiej współpracy firmy z uczelnią.

 

KONKURS

na pracę inżynierską/dyplomową o tematyce energetycznej

 

Veolia Energia Łódź S.A i Politechnika Łódzka ogłaszają Konkurs na najlepszą pracę inżynierską/dyplomową o tematyce energetycznej.

Zapraszamy do udziału studentów wszystkich wydziałów Politechniki Łódzkiej.

Konkurs dotyczy prac inżynierskich/dyplomowych, których obrona odbyła się w roku akademickim 2023/2024.

Tematyka pracy powinna dotyczyć co najmniej jednego z poniższych obszarów:

  • Efektywność energetyczna
  • Stosowanie energii odnawialnych
  • Zarządzanie energią w przemyśle i gospodarce komunalnej
  • Usługi okołociepłownicze
  • Produkcja oraz dystrybucja ciepła i energii elektrycznej
  • Odzysk ciepła dla systemów ciepłowniczych
  • Efektywność systemów ciepłowniczych
  • Rewizja dyrektywy EPBD,
  • Magazynowanie ciepła i chłodu
  • Magazynowanie energii elektrycznej

Formularze zgłoszeniowe wraz z załącznikami w wersji elektronicznej można przesyłać do 6 maja 2024 r. 

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Kamila Szymczak HR Biznes Partnerka, e-mail: .: kamila.szymczak@veolia.com, tel.: +48 667 620 725

Dokumenty do pobrania:

Regulamin konkursu

Deklaracja uczestnictwa w konkursie (formularz zgłoszeniowy)

Klauzula RODO

 

Podczas uroczystego posiedzenia senatu Politechniki Łódzkiej, Anna Kędziora-Szwagrzak, Prezes Zarządu Veolii Energii Łódź wraz z prof. Grzegorzem Wielgosińskim Dziekanem Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska, wręczyła nagrodę prof. M. Serwińskiego dla autorki najlepszej pracy dyplomowej wydziału WIPiOŚ PŁ. Laureatce gratulujemy.

Nasze partnerstwo dla tej nagrody jest odzwierciedleniem szerokiej współpracy Veolii z łódzką uczelnią techniczną.