menu
Ciepło systemowe dla Łodzi

Modernizacja sieci ciepłowniczej na Bałutach

Informacja na temat

modernizacji sieci ciepłowniczej

 

Veolia Energia Łódź S.A. informuje, że przystępuje do modernizacji sieci ciepłowniczej biegnącej wzdłuż al. Włókniarzy od ul. Limanowskiego w kierunku ul. Drewnowskiej (do al. Włókniarzy 151), oraz do modernizacji sieci ciepłowniczej biegnącej wzdłuż al. Włókniarzy w kierunku osiedla Radogoszcz na odcinku od ulicy Św. Teresy od Dzieciątka Jezus do ulicy 11-go Listopada.

 

Z uwagi na przebudowę sieci ciepłowniczej wzdłuż al. Włókniarzy w kierunku ul. Drewnowskiej nastąpi wstrzymanie dostaw ciepłej wody do mieszkańców Łodzi w rejonie ulic: Limanowskiego, Mokrej, Lutomierskiej, al. Włókniarzy, Żubardzkiej, Inowrocławskiej, Puławskiego, Wielkopolskiej, Turoszowskiej w terminie od 4.09 do 17.09.2017r.

 

Natomiast przebudowa sieci wzdłuż al. Włókniarzy w kierunku osiedli Radogoszcz Wschód, Radogoszcz Zachód i Liściasta spowoduje wstrzymanie dostaw ciepłej wody do obiektów na terenie tych osiedli w terminie od 12.09 do 25.09.2017r.

 

Z związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi nastąpią zmiany w organizacji ruch drogowego w następujących terminach:

 

·             wyłączenie jezdni południowej ul. Limanowskiego (w kierunku centrum)               od 01 do 08 września 2017r.

·             wyłączenie jezdni północnej ul. Limanowskiego (w kierunku os. Teofilów)             od 09 do 12 września 2017r.

·             zamknięcie jezdni ul. Wielkopolskiej (przy al. Włókniarzy)                                     od 13 do 19 września 2017r.

 

Prace przy modernizacji sieci ciepłowniczej spowodują również zmiany w ruchu na al. Włókniarzy na odcinku od ulicy Św. Teresy od Dzieciątka Jezus do ulicy Liściastej, tj. nastąpi zwężenie o dwa pasy ruchu wschodniej jezdni al. Włókniarzy na tym odcinku ulic oraz ograniczenie prędkości do 40 km/h w terminie od 11 do 21 września 2017r.

 

Veolia Energia Łódź przeprasza za wszelkie utrudnienia wynikające z modernizacji sieci ciepłowniczej. Veolia dołoży wszelkich starań aby sprawnie wykonać prace modernizacyjne i ograniczyć czas wyłączenia ciepłej wody dla mieszkańców oraz ograniczyć utrudnienia w ruchu drogowym.

Menu główne