×

Pracownicy grupy Veolia wzięli udział w Biegu Ulicą Piotrkowską oraz w VII Mistrzostwach Energetyków w MTB „Tauron Cup”.

 

W Biegu ulicą Piotrkowską w Łodzi na dystansie 10 km, który odbył się w minioną sobotę 23 maja wzięło udział blisko 40. pracowników z różnych spółek grupy Veolia w Polsce. Mimo kapryśnej pogody, w silnej i licznej ekipie panował doskonały nastrój. Wszyscy zawodnicy dobiegli do mety; najlepsze czasy uzyskali Dariusz Andrzejczak wśród panów (00:37:38) i Małgorzata Kamińska wśród pań (00:53:20). W kategorii „drużynowej” zajęliśmy wysokie 9. miejsce.

 

                 Drużyna Veolii na kilka minut przed rozpoczęciem biegu finałowego (foto.: Grzegorz Celiński, WAK)

 

Dużym sukcesem zakończył się również udział pracowników Veolii Energii Łódź w Mistrzostwach Energetyków w MTB (16 maja 2015 r.). Trasa przejazdu z dużą liczbą sztywnych podjazdów, stromych technicznych zjazdów oraz z przewyższeniami przekraczającymi 500 m okazała się dość wymagająca.  Dodatkowym utrudnieniem było błoto i mokre, gliniaste podłoże oraz deszcz padający w przeddzień zawodów. Mimo to Krzysztof Łuczak – mistrz zmiany maszynowni w EC4 – z czasem 1:21:45 zajął w  tegorocznej rywalizacji 3. miejsce na dystansie Mini (20 km) w kategorii energetyków – M3.

 

                Od lewej: Miłosz Falkowski, Zbigniew Mysłowski, Michał Cnotalski, Krzysztof Łuczak (foto. Jan Ulicki, udostępnił Krzysztof Łuczak)

 

Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy! Jednocześnie życzymy nie tylko dalszych sukcesów – rekordów życiowych i medali, ale przed wszystkim zachowania radości z prowadzenia aktywnego trybu życia.