×

Laureatem konkursu zorganizowanego przez Veolię Energię Łódź został student Instytutu Maszyn Przepływowych Politechniki Łódzkiej

Laureatem konkursu zorganizowanego przez Veolię Energię Łódź został student Instytutu Maszyn Przepływowych Politechniki Łódzkiej. Zwycięzcą jest pan Tomasz Płociński studiujący na kierunku energetyka na Wydziale Mechanicznym. Jego praca dyplomowa dotyczy Algorytmu sterowania zespołem pomp cyrkulacyjnych w układzie ciepłowniczym. Laureat wygrał pięciomiesięczny płatny staż w Wydziale Przygotowania i Realizacji Robót  EC-3  o wartości 6000 złotych.
 
Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich Veolii Energii Łódź – pani Teresa Pietrowska wręczyła zwycięzcy dyplom podczas jednej z uroczystości związanych z obchodami 70-lecia powstania Politechniki Łódzkiej, która odbyła się na rynku łódzkiej Manufaktury w niedzielę 14 czerwca.
 
Druga edycja Konkursu na najlepszą pracę inżynierską o tematyce energetycznej została ogłoszona w październiku 2014 roku. Konkurs był skierowany do studentów Politechniki Łódzkiej uczących się na jednym z trzech wydziałów: Mechanicznym, Elektrycznym lub Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska. Do Konkursu mogli przystąpić ci studenci, których prace dyplomowe związane były z energetyką oraz ci, którzy odbyli praktyki w Veolii Energii Łódź.
 
Veolia jest partnerem obchodów 70-lecia Politechniki Łódzkiej.