×

Podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy emanującego energią i ciepłem ludzkich serc nie mogło zabraknąć Veolii Energii Łódź, która to fizyczne ciepło produkuje i dostarcza dla Łodzian

Podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy emanującego energią i ciepłem ludzkich serc nie mogło zabraknąć Veolii Energii Łódź, która to fizyczne ciepło produkuje i dostarcza dla Łodzian.

 

Veolia współpracowała z łódzkim oddziałem Telewizji Polskiej, która przygotowała relacje z rynku łódzkiej Manufaktury w tym również z kulminacyjnego „Światełka do nieba”.

 

W głównej wieczornej relacji Sławomir Jankowski – członek zarządu naszej firmy wspólnie z Panią Prezydent Miasta Łodzi i Panem Marszałkiem Woj. Łódzkiego opowiadali o zaangażowaniu w tegoroczną WOŚP.

 

Ponadto wspólnie z rugbistami Budowlanych na 10-lecie naszej współpracy przekazaliśmy na licytację dla Orkiestry koszulkę meczową i piłkę z podpisami wicemistrzów Polski. Jak przystało na firmę dostarczającą ciepło wspólnie z TVP Łódź rozdawaliśmy Łodzianom ogrzewacze do rąk, dzięki którym łatwiej można było sprostać zimowej aurze.