×
W dniach 25 i 26 kwietnia odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach w stylu klasycznym, stylu wolnym oraz w zapasach kobiet.
Hala MOSiR w Zgierzu będzie gościć kilkuset zawodników z całej Polski. O miano najlepszych będą walczyć m.in. medaliści olimpijscy: Agnieszka Wieszczek-Kordus i Damian Janikowski oraz aktualna wicemistrzyni świata w kat. do 48 kg Iwona Matkowska.
W zawodach wezmą również udział wychowankowie organizatora Mistrzostw – Zgierskiego Towarzystwa Atletycznego: mistrzyni Europy z 2013 roku i pięciokrotna Mistrzyni Polski seniorek – Roksana Zasina, a także Anna Zwirydowska, która 11-krotnie zdobywała mistrzowski tytuł w różnych kategoriach wiekowych. Wśród mężczyzn, o tytuł mistrza kraju będą zabiegać m.in. Dawid Romanowicz – aktualny Mistrz Polski oraz Marcin Majkaabsolwent IV edycji Sportowej Akademii Veolii.
Veolia – sponsor Mistrzostw – zaprasza wszystkich miłośników sportu do hali MOSiR w Zgierzu przy ul. Wschodniej 2. Zawody odbędą się wg harmonogramu dostępnego tutaj.
Wstęp wolny.