×

Brązowy medal przywieźli pracownicy Veolii Energii Łódź z kolejnej edycji Mistrzostw Polski Energetyków w plażowej piłce siatkowej.

Brązowy medal przywieźli Piotr Jaśkiewicz i Zdzisław Sienkiewicz (pracownicy Veolii Energii Łódź) z kolejnej edycji MP Energetyków w plażowej piłce siatkowej, które co roku odbywają się w Pogorzelicy na zachodnim wybrzeżu Bałtyku. Duet Veolii Energii Łódź w meczu o III miejsce pokonał parę Tauron Dystrybucja o/Wrocław 2 : 0 (10, 10). Trzeba dodać, że w całym turnieju przegrali tylko jeden mecz z późniejszymi zwycięzcami, zawodnikami reprezentującymi Grupę Enea. Druga drużyna Veolii Energii Łódź: Mirosław Chmielecki/Dariusz Kurzaj uplasowała się na 9. miejscu. Obu zespołom gratulujemy.