×

Sekcja lekkoatletyczna w Veolii Energii Łódź przeżywa prawdziwy rozkwit. Głównie za sprawą biegaczy, których ilość wciąż rośnie. Działalność Sekcji rozszerzyła się także o starty triathlonistów.

Sekcja lekkoatletyczna w Veolii Energii Łódź przeżywa prawdziwy rozkwit. Głównie za sprawą biegaczy, których ilość wciąż rośnie. Działalność sekcji rozszerzyła się także o starty triathlonistów.

 

W Przykonie 21 czerwca 2015 na dystansie olimpijskim (1,5km pływanie, 40km rower, 10km bieg) łódzką Sekcję lekkoatletyczną reprezentował Sławomir Ziemiakowski, który ww. dystans pokonał w czasie 2h48m. Klika dni później, 27 czerwca w Suszu na dystansie 1/2 Iron Man  (1.9km pływanie, 90km rower, 21km bieg) Grzegorz Frątczak osiągnął 11. pozycję w kategorii M50 z czasem 5h38m.

 

Serdecznie gratulujemy Sławomirowi i Grzegorzowi bardzo dobrych wyników sportowych. Jednocześnie wszystkich zachęcamy do zwiększonej aktywności fizycznej i przypominamy o kolejnej odłsonie akcji Ciepła systemowego „Zamień bojler, na kaloryfer”. Pamiętajmy, ruch to zdrowie!

 

Zdjęcia reprezentantów Veolii Energii Łódź pochodzą z archiwum pp. Sławomira Ziemiakowskiego i Grzegorza Frątczaka.