×

Zapraszamy studentów ostatniego roku studiów wyższych, do udziału w III edycji uruchomionego przez Heat-Tech Center programu „Zrób dyplom z Heat-Tech Center”.

Zapraszamy studentów ostatniego roku studiów wyższych, do udziału w III edycji uruchomionego przez Heat-Tech Center programu „Zrób dyplom z Heat-Tech Center”.

Program skierowany jest do najlepszych studentów, którzy są zainteresowani zdobyciem doświadczenia dzięki współpracy z jedną z największych i najważniejszych firm sektora energetycznego.

 

W ramach programu studenci pod kierunkiem opiekuna naukowego ze strony uczelni oraz opiekuna technicznego ze strony Heat-Tech Center, będą mieli możliwość przygotowania swojej pracy dyplomowej, uczestnicząc jednocześnie w realizacji projektów B&R.

Heat-Tech Center oferuje w ramach programu  wsparcie merytoryczne, praktyczne spojrzenie na zagadnienia badawcze związane z prowadzonymi projektami, dostęp do rzeczywistych danych z badań doświadczalnych, do platform obliczeniowych oraz wynagrodzenie w ramach pracy w projektach podczas przygotowywania pracy dyplomowej.

W aktualnej edycji programu, którego rozpoczęcie przewidziane jest w semestrze letnim 2015, zdefiniowane zostało dziewięć tematów badawczo-rozwojowych, które będą bazą dla prac dyplomowych przygotowywanych przez studentów zakwalifikowanych do udziału w programie.

Harmonogram programu:

  • do 2 lutego 2015 r. – nabór zgłoszeń kandydatów do udziału w programie,
  • od 9 lutego 2015r. – rozpoczęcie rozmów kwalifikacyjnych,
  • do 16 lutego 2015 r. – wstępna kwalifikacja kandydatów do programu,
  • marzec – kwiecień 2015 r. – uruchomienie programu, podpisanie umów ze studentami.

Więcej informacji oraz tematyka prac dyplomowych w zamieszczonych poniżej plikach.

 

Kontakt:

Koordynator programu: Andrzej Gorczyca

e-mail: andrzej.gorczyca@veolia.com

tel. kom.: 510 295 897