menu
Ciepło systemowe dla Łodzi

Kontakt dla klientów

Osoby do kontaktu w sprawach przyłączenia obiektów do ciepła systemowego z Zespołu ds. Przyłączania Nowych Klientów:

 

Agnieszka Wypych, kierownik projektu handlowego (Rejon eksploatacyjny nr 1)
tel. (42) 675 57 95, e-mail: agnieszka.wypych@veolia.com

Tomasz Pająk, kierownik projektu handlowego (Rejon eksploatacyjny nr 1)

tel. (42) 675 45 96; e-mail: tomasz.pajak@veolia.com

Piotr Froncki, kierownik projektu handlowego (Rejon eksploatacyjny nr 2)

tel. (42) 675 57 92; e-mail: piotr.froncki@veolia.com

Agata Starnowska, kierownik projektu handlowego (Rejon eksploatacyjny nr 2)

tel. (42) 675 57 99; e-mail: agata.starnowska@veolia.com

Barbara Boryś, kierownik projektu handlowego (Rejon eksploatacyjny nr 2)

tel. (42) 675 55 87; e-mail: barbara.borys@veolia.com

Marcin Jaśkiewicz, kierownik projektu (obsługuje Rejon eksploatacyjny nr 3)
tel. (42) 675 46 66; e-mail: marcin.jaskiewicz@veolia.com
Wojciech Czyżycki, kierownik projektu handlowego (Rejon eksploatacyjny nr 3)
tel. (42) 675 46 69; e-mail: wojciech.czyzycki@veolia.com
 
  • Regulacja praw w zakresie korzystania z nieruchomości zajętych pod istniejącą sieć ciepłowniczą lub pod nowo budowaną sieć:

        tel. (42) 675 45 21 lub (42) 675 53 80

 

Osoby do kontaktu w sprawach podlegających poniższym kompetencjom:

 

►     Zespół ds. Obsługi Klienta

 

  • Utrzymywanie relacji handlowych z Klientem w zakresie wykonywania umów sprzedaży ciepła oraz oferowania usług okołociepłowniczych:

        Lidia Czernik, główny specjalista ds. obsługi klientów

        tel.  (42) 675 55 49; e-mail: lidia.czernik@veolia.com

  • Fakturowanie:

        Jolanta Dobruch, starszy specjalista ds. rozliczeń i fakturowania

        tel.  (42) 675 57 26; e-mail: jolanta.dobruch@veolia.com

 

       Opiekunowie marketingowi:

       Anna Machura, tel. (42) 675 57 91; e-mail: anna.machura@veolia.com

       Aleksandra Szrajber, tel. (42) 675-46-60, e-mail: aleksandra.szrajber@veolia.com       

       Jacek Gonera, tel. (42) 675 57 29; e-mail: jacek.gonera@veolia.com

       Cezary Kwolek; tel. (42) 675 57 98; e-mail: cezary.kwolek@veolia.com

       Michał Zajączkowski, tel. (42) 675 58 59; e-mail: michal.zajaczkowski@veolia.com

 

       Opiekunowie rozliczeniowi:

       Mariola Lepiarz, tel. (42) 675 57 24;  e-mail: mariola.lepiarz@veolia.com

       Krystyna Robaszek, tel. (42) 675 57 23;  e-mail: krystyna.robaszek@veolia.com

       Małgorzata Słodkiewicz, tel. (42) 675 57 94;  e-mail: malgorzata.slodkiewicz@veolia.com

       Małgorzata Walisiak, tel. (42) 675 57 97;  e-mail: malgorzata.walisiak@veolia.com

       Aleksandra Kałużna, tel. (42) 675 58 12;  e-mail: aleksandra.kaluzna@veolia.com

 

►     Dział Zarządzania Wierzytelnościami

         

  • Zarządzanie wierzytelnościami spółki, ich windykacja i restrukturyzacja oraz alokacja wpłat i uzgadnianie salda:
        Magdalena Kubiak, kierownik Działu Zarządzania Wierzytelnościami
        tel. (42) 675 58 15; e-mail: magdalena.kubiak@veolia.com
          Katarzyna Pawłowska, specjalista ds. zarządzania wierzytelnościami

        tel. (42) 675 55 13; e-mail: katarzyna.pawlowska@veolia.com

 

►    Biuro wsparcia zarządzania i raportowania

 

  • Rozpatrywanie reklamacji związanych z umowami sprzedaży ciepła:

        Katarzyna Bielecka-Kleczko, specjalista ds. analiz i prognozowania

        tel. (42) 675 46 29; e-mail: katarzyna.bielecka-kleczko@veolia.com

 

 

Dane adresowe:

Veolia Energia Łódź S.A.
ul. Wieniawskiego 40
93-564 Łódź
sekretariatzsc.lodz@veolia.com

 

 

 

Menu główne